Naše služby

Nabídka služeb naší stavební firmy s konkrétními ukázkami realizací

Voda je přirozená potřeba člověka umožňující jeho existenci. Člověk ji používá nejen k přípravě pokrmů a nápojů, ale také pro svoji osobní hygienu. Proto se dnešní bydlení bez tekoucí studené a teplé vody ani neumíme představit. Toto se již dávno stalo standardem zvyšující kulturnost a úroveň bydlení. Při stavbě nebo rekonstrukci bytu či domu musíme proto řešit dopravu pitné nebo užitkové vody do místností jako jsou koupelny, kuchyně či prádelny.

Kompletní instalatérské služby

Naše firma vám nabízí kompletní služby při vybudování vodovodů z nejběžnějších potrubních systémů, které se používají na českém trhu, Poradíme vám, který je pro vás nejvhodnější a nabídneme kompletní řešení pro váš dům či byt.
Způsob montáže podomítkové baterie:
Způsob vedení vodoinstalací a vnitřní kanalizace v sádrokartonech nebo jiných lehkých konstrukcích:
Řešení přívodu vody ze studny nebo vodoměrné šachty. Uložení vodovodního potrubí Pe ve výkopu v pískovém loži:

Topenářské služby

Potřebujete poradit s vhodným řešením vytápění? nevájete nás kontaktovat. Nabízíme kompletní realizace vytápění, servis, revize, havarijní služby, včetně poradenství, zaměření a vyřízení dotací.

Jak vybrat vhodný zdroj vytápění?

 

Úkolem vytápění je zajistit tepelnou pohodu, jež je jedním z předpokladů dobré tělesné kondice člověka. V místnostech se správnou teplotou se dobře cítíme. Správně navržený, instalovaný a provozovaný otopný systém vytváří příznivé klima při minimální spotřebě paliva a energie.

Každý způsob vytápění má své klady a zápory. Proto než přistoupíte k realizaci otopení Vašeho objektu, je třeba zvážit k čemu má prostor sloužit, jaký bude způsob jeho obývání, jeho velikost.

Podle zdroje tepla dělíme vytápění na lokální, etážové, ústřední a podlahové. Mimo lokální vytápění je u všech ostatních způsobů topení zdrojem tepla kotel.

Volba vhodného kotle

Jednou z nejdříve řešených otázek je při volbě vytápění typ kotle. Kotle pak podle druhu paliva rozdělujeme na:

  • Elektrokotle
  • Kotle na plynná paliva
  • Kotle na tuhá paliva
 
 

Ukázky a způsoby řešení vytápění, které jsme již realizovali

 
  1. Elektrokotle

Elektrokotel s nepřímo ohřívaným zásobníkem vody

 

2. Kotle na plynná paliva
  • Závěsný plynový kotel s nepřímo ohřívaným zásobníkem vody
  • Stacionární plynový kotel
  • Závěsný plynový kotel s integrovaným zásobníkem vody

 

  •  Stacionární plynový kotel s nepřímo ohřívaným zásobníkem vody
  • Závěsný plynový kotel

3. Kotle na tuhá paliva

Kotel na tuhá paliva dřevoplyn

Rozhodování

Při rozhodování velmi záleží na umístění kotle, požadavcích na komfort provozu a také na možnostech technického připojení k inženýrským sítím. Pro více informací nás kontaktujte.

Nabízíme Vám montáže domovních plynovodů

Jsme kvalifikovaná firma s potřebným oprávněním. Naše oprávnění nám umožňuje montovat domovní plynovody (v materiálech ocel, měď, plasty) a spotřebiče bez omezení druhu. Můžeme montovat plynovody pro zemní plyn, propan-butan a všechny jeho směsi. Současně pak můžeme montovat tlakové stanice, zásobníky a jiné zařízení, které jsou zapotřebí pro provoz těchto plynů.

Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte.

Ukázky řešení plynovodů

Postup montáře plynovodu z měděného potrubí vedeného pod omítkou:

Způsob vedení plynovodu pod omítkou v ocelovém potrubí:

V současné době se i v panelových domech provádějí úpravy interiérů bytů tak, aby dostali moderní charakter. Pokud se k rekonstrukci odhodláte i v případě koupelny, byla by škoda se omezit jen na výměnu vany a jiných zařizovacích předmětů. Kvalitní koupelnu můžete i přes její malý rozměr vybudovat i z nevzhledných umakartových jader.

Chystáte se na rekostrukci?

Poradíme Vám jak nejlépe proměnit Vaši nevyhovující koupelnu, vzhledem k Vašim požadavkům a finančním možnostem, v koupelnu moderní.

Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte.

Přestavba umakartového bytového jádra v moderní koupelnu

Několik skic možné rekonstrukce bytového jádra
Řešení 1

Řešení přestavby umakartového bytového jádra v moderní koupelnu se sprchovým koutem a odděleným WC.

Řešení 2

Řešení přestavby umakartového bytového jádra v moderní koupelnu s rohovou vanou.

Řešení 3

Řešení přestavby umakartového bytového jádra v moderní koupelnu s bidetem a vestavěným sprchovým koutem.

Řešení 4

Řešení přestavby umakartového bytového jádra v moderní koupelnu s klasickou vanou.

Montáže instalací v budovách firem

Ukázky našich prací na rodinných domcích

pozn: Vzhledem k respektování soukromí našich klientů neuvádíme jednotlivé adresy na kterých jsou instalace provedeny.

Mezi hlavní řešení, která  klientům nabízíme, je návrh a realizace solárních systémů na ohřev teplé užitkové vody.

Z důvodu neustále stoupajících cen energií a jejich očekávaného přechodu na  evropský standart, přemýšlíme my všichni nad možností co nejlépe investovat, abychom využili bezplatného slunečního záření k ohřevu vody. Nejen, že se tak chováme ekologicky k zemi, ale dochází také ke značným úsporám finančních prostředků, což je cílem každého perspektivně smýšlejícího jedince dnešní společnosti.

Investovat do těchto zařízení se vyplatí! Staneme se rázem nezávislí na dodávkách tepelné energie. Použitím Námi nabízených produktů se  dá uspořit až 75% nákladů na ohřev teplé užitkové vody. Životnost všech komponentů se uvádí zhruba 30 let.

Chcete perspektivní ohřev vody?

Pokud se také Vy chcete seznámit s výhodami těchto produktů, kontaktujte Nás, rádi Vám odpovíme na dotazy a připravíme pro Vás optimální řešení.

Vypracování poptávky zdarma

Pokud potřebujete poradit v oblasti stavebních prací, nebo inovací, kotlíkových dotací, inženýrské činnosti, či realizace solárních systémů, neváhejte se na nás obrátit. Obratem Vás budeme kontaktovat a vypracujeme Vám nabídku spolu s odhadem zcela zdarma.